Szklarnia?
Szklarnia?
Tak! W Cityflow
Tak! W Cityflow
Studio Jogi?
Studio Jogi?
Nie! Cityflow
Nie! Cityflow
Codzienna dawka aktywności

Zieleń nie tylko otacza projekt, ale zawładnęła nim całkowicie, również od środka. CITYFLOW to propozycja dla tych, którzy szukają bliskiego kontaktu z naturą. Szeroki pas parkowy wraz z placem z fontanną stanowi reprezentacyjny, zielony pasaż. Strefa aktywności, relaksu i spotkań to rozległa przestrzeń dla dzieci i dorosłych, ale także pupili. Oprócz placu zabaw, ogródka warzywnego, części przeznaczonej dla miłośników street workoutu, zacisznej enklawy z leżakami i hamakami, amfiteatru oraz placu z mgłą wodną, znajdzie się tu również teren rekreacyjny dla psów. Czy można chcieć więcej?

STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

PLAC ZABAW DLA DZIECI

PLAC ZABAW DLA DZIECI

OGRÓDEK WARZYWNY

OGRÓDEK WARZYWNY

STREFA RELAKSACJI

STREFA RELAKSACJI

TEREN REKREACYJNY DLA PSÓW

TEREN REKREACYJNY DLA PSÓW

AMFITEATR

AMFITEATR

STREFA RELAKSACJI

STREFA RELAKSACJI

STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

PLAC ZABAW DLA DZIECI

PLAC ZABAW DLA DZIECI

PLAC Z MGŁĄ WODNĄ I FONTANNA

PLAC Z MGŁĄ WODNĄ I FONTANNA

STREFA RELAKSACJI

STREFA RELAKSACJI

W trosce o komfort i środowisko
Q nowa polityka jakości OKAM logo

W 2018 roku OKAM wprowadził program Nowej Polityki Jakości. Idea programu narodziła się w trakcie poszukiwań nowoczesnych rozwiązań, które wzniosą życie mieszkańców projektów OKAM na wyższy poziom zarówno pod kątem komfortu, jak i dbałości o naturalne środowisko.

W CITYFLOW program zyska nieznaną dotąd skalę, uwzględniając nowe propozycje dla mieszkańców. Wśród udogodnień znajdą się m.in.: tereny zielone do odpoczynku i rekreacji, wypożyczalnia rowerów i hulajnóg, punkty ładowania urządzeń mobilnych, system inteligentnego domu, a także klub mieszkańca.

mFinanse Cityflow

mFinanse to niemal 100 placówek sieci własnej działającej pod szyldem mFinanse / partner kredytowy mFinanse, a także ponad 700 ekspertów kredytowych mFinanse, wspierających klientów w podejmowaniu ważnych decyzji finansowych, najczęściej dotyczących zakupu wymarzonego mieszkania. 

4 kroki do uzyskania kredytu hipotecznego z mFinanse

  1. Umów się na konsultację telefoniczną albo spotkanie
  2. Opowiedz ekspertowi o swoich potrzebach kredytowych
  3. Wybierz ze wsparciem eksperta najlepszą ofertę spośród kilku banków
  4. Ekspert pomoże w dopełnieniu formalności, Tobie pozostaną tylko podpisy

Umów się na konsultację i uzyskaj wsparcie eksperta kredytowego:

  • Magdalena Kepler, Ekspert kredytowy > kliknij
  • Daniel Rogowski, Ekspert kredytowy > kliknij

Zapraszamy!

 

Kodo logo

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz to pracownia oferująca nowy wymiar usługi pod klucz. Firma od 2009 roku dba o poprawę jakości życia Polaków, spełniając ich marzenia o KOmpletnym DOmu. 

Dorobek pracowni to ponad 4000 zrealizowanych i oddanych do użytku mieszkań. Wnętrza KODO to synonim niebanalnego designu, zaskakujących i funkcjonalnych rozwiązań oraz indywidualnego podejścia do każdego projektu. Jako firma świadoma swojej tożsamości, KODO stwarza także nowe szanse dla poszerzania skali działalności biznesowej przez lokalnych rzemieślników i przedsiębiorców z branży budowlanej oraz wyposażenia wnętrz.

Pracownia kieruje swoją ofertę zarówno do prywatnych inwestorów, jak i firm deweloperskich – począwszy od tworzenia projektów, po kompleksowe wykańczanie i realizację usług pod klucz. 

KODO jest partnerem OKAM w zakresie aranżacji i usługi wykończenia mieszkań.

logo

Appartme Standard to system automatyki mieszkaniowej, wprowadzony przez OKAM do standardu wyposażenia każdego mieszkania inwestycji Cityflow. Rozwiązanie ‘smart home’ pozwala na sterowanie 4. głównymi obszarami: ogrzewaniem, elektrycznością, oświetleniem i zaworami wody. Zarządzanie mieszkaniem jest możliwe zdalnie, z każdego miejsca na świecie, przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Android lub iOS. Appartme gwarantuje komfort, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo i oszczędności. Właściciele mieszkań zdalnie sterują zaworami wody, wpływając na bezpieczeństwo, a także mają możliwość sprawdzenia aktualnego zużycia energii elektrycznej w swoim lokalu. Dopełnieniem systemu Appartme jest funkcja sterowania ogrzewaniem, która znacznie wpływa na wysokość rachunków, pozwalając oszczędzić nawet 25% energii cieplnej. Appartme jest jednym z rozwiązań wprowadzanych w ramach Nowej Polityki Jakości.