Aktualności
30/11/2022 - WYBRALIŚMY GENERALNEGO WYKONAWCĘ I ETAPU CITYFLOW

Oficjalnie podpisaliśmy umowę z firmą UNIBEP, która będzie pełniła funkcję Generalnego Wykonawcy przy realizacji I etapu CITYFLOW w Warszawie. To kolejny, zaraz po BOHEMA - Strefa Praga, VISTA Mokotów i INCITY, wspólnie realizowany projekt.  

- CITYFLOW to będzie nasza kolejna wyjątkowa inwestycja, pozwalająca przyszłym mieszkańcom na czerpanie codziennej radości - aktywne spędzanie czasu wolnego, ale i życie w rytmie slow, odpoczynek i samorozwój w duchu eko. Inwestycja da szansę “płynięcia” w pięknym otoczeniu, na pograniczu centrum miasta i jego spokojnego ubocza. Niezwykle cieszymy się, że już wkrótce ruszymy z pracami w ramach etapu I - zaznacza Marcin Michalec, CEO OKAM Capital. 

W ramach I etapu, na warszawskiej Woli, powstaną 2 budynki z 333 mieszkaniami i 2 lokalami usługowymi. Cała inwestycja charakteryzuje się licznymi eko-rozwiązaniami, wspierającymi ochronę środowiska i poprawiającymi komfort życia mieszkańców. Do użytku mieszkańców dostępne będą powierzchnie zielone i strefy aktywności, m.in.: ogród warzywny, amfiteatr, przestrzenie dla relaksu oraz czworonogów, klub mieszkańca.

Autorem koncepcji architektonicznej CITYFLOW jest pracownia DEDECO.

Rozpoczęcie prac planowane jest jeszcze w tym roku, a ich zakończenie - w IV kwartale 2024r.

Zdjęcia z budowy