Aktualności
25/08/2022 - OTRZYMALIŚMY PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ…

Uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na realizację CITYFLOW! Stworzymy tu wyjątkowe osiedle mieszkaniowe, które otoczone będzie zielenią i strefą aktywności dla mieszkańców. Nasz projekt zostanie zrealizowany na działce, której blisko 40% będzie powierzchnią biologicznie czynną.

Na całość inwestycji składać się będą 743 mieszkania o wysokości do 2,8 m zlokalizowane w 4 budynkach - od 4 do 8 pięter. W ramach I etapu powstaną dwa 8-piętrowe budynki z 334 mieszkaniami o metrażach od 29 do 193 m2. W tym na ostatnich kondygnacjach również penthouse'y z tarasami na dachu, a także lokal z przeznaczeniem pod strefę mieszkańca na parterze. Pozostałe mieszkania wzbogacone będą o przestronne balkony i ogródki. W garażu podziemnym przewidzianych jest ponad 926 miejsc postojowych, a także niemal 300 komórek lokatorskich.

Niezwykłym atutem inwestycji będzie jej otoczenie wyznaczone przez strefy zieleni. CITYFLOW otoczone będzie nie tylko przez sąsiadujące z nią zewnętrzne parki i skwery. Zostanie także wypełniony przez wewnętrzne pasy zieleni, z centralnym placem z fontanną, dzięki czemu mieszkańcy będą mieć na wyciągnięcie ręki stały kontakt z naturą. Na terenie kompleksu do wspólnego użytkowania powstanie również strefa aktywności i relaksu, na którą składać się będzie: ogródek warzywny, zaciszna enklawa z leżakami i hamakami, amfiteatr oraz plac z mgłą wodną, plac zabaw czy część przeznaczona dla miłośników street workoutu. Znajdzie się tu również teren rekreacyjny dla zwierząt. Zgodnie z naszą Nową Polityką Jakości, projekt zaopatrzony będzie dodatkowo w liczne rozwiązania prośrodowiskowe i podnoszące komfort życia jego mieszkańców.

W ramach rozpoczętej przedsprzedaży, zakupionych zostało już ponad 25% mieszkań w I etapie. Rozpoczęcie prac budowlanych w ramach tej fazy planowane jest w IV kwartale 2022r., zaś ich zakończenie w IV kwartale 2024 r.

 

Zdjęcia z budowy